Довідник

КАФФЕТІН КОЛД
  • таблетка, вкрита оболонкою

    Склад:

    Paracetamol: 500 mg
    Pseudoephedrine: 30 mg
    Dextromethorphan: 15 mg
    Ascorbic acid: 60 mg

    Фармацевтична форма:

    таблетка, вкрита оболонкою

    Група:

    Лікарські засоби для лікування захворювань нервової системи

    Підгрупа:

    лікарські засоби проти кашлю та застуди

    Пакування:

    10 таблеток

    Регуляторний статус:

    RX