ПРАВЛІННЯ

Zivko Mukaetov

ЖИВКО МУКАЄТОВ

Президент Ради директорів та Генеральний директор компанії «Алкалоiд АД Скоп’є». Має ступінь бакалавра наук в галузі машинобудування та диплом про вищу освіту Королівського інституту маркетингу в Лондоні, Великобританія. З 2004 року – член Ради директорів, призначений на посаду Президента Ради директорів в 2007 році. Відповідає за загальну діяльність групи компаній «Алкалоiд».

ВІКТОР СТОЙЧЕВСЬКИ
Viktor Stojcevski

Член Ради директорів та Фінансовий директор компанії. Має ступінь бакалавра наук в галузі економіки. З 2013 року – член Ради директорів. Відповідає за фінансові операції компанії.

МІЛКІЦА ГЛІГОРОВА
Milkica Gligorova

Член Ради директорів, Директор виробничого сектору структурного підрозділу «Фармацевтика» компанії «Алкалоiд АД Скоп’є». Має ступінь бакалавра наук в галузі фармацевтики, спеціаліста в галузі фармацевтичних технологій. З 2004 року – член Ради директорів. Відповідає за всі виробничі процедури в підрозділі «Фармацевтика».

ДЖОРДЖИ ЙОВАНОВ
Viktor Stojcevski

Член Ради директорів та Директор з питань операцій з акціями та власністю Компанії. Має ступінь бакалавра наук в галузі економіки. З 2006 року – член Ради директорів. Відповідає за здійснення операцій з акціями та власністю.

КІРЕ ІЦЕВ
Kire Icev

Член Ради директорів, Директор департаменту загальних послуг компанії «Алкалоiд АД Скоп’є». Бакалавр наук в галузі машинобудування. Член Ради директорів з 2007 року. Відповідає за всі операції департаменту загальних послуг.