ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК

Ми прагнемо до визнання, збереження та розвитку наших талантів, тому пропонуємо структуровані процеси, процедури, ресурси та робоче середовище, де ви зможете проявити свої найкращі уміння. Прийняття на роботу – це лише початок вашого професійного шляху.

Ваш розвиток – наш розвиток. Наша мета – глобалізувати наш бренд, тому ми шукаємо спеціалістів, які хочуть розвиватися та вирішувати нові завдання, професіоналів, які допоможуть нам рухатися вперед.

Тому ми приділяємо значну увагу наступним принципам:

  • відповідність посади кандидату;
  • зворотній зв’язок та незалежність;
  • навчання та освіта;
  • просування всередині компанії.

Відповідна посада – це основа вашого майбутнього розвитку. Наша політика в галузі зайнятості передбачає приймати співробітників на ті робочі місця, які якнайкраще розкривають їхні здібності, знання і компетенцію. Відповідність посади гарантує, що співробітники зможуть розпочати свій кар’єрний шлях.

Ми запрошуємо вас на роботу, якщо впевнені у ваших здібностях. Тому ми надаємо вам незалежність та розкриваємо ваш потенціал в завданнях, для вирішення яких ви візьмете на себе відповідальність і зможете продемонструвати свої найкращі здібності. Тим не менш, ми будемо підтримувати вас, забезпечуючи зворотній зв'язок для спрямування вашого розвитку.

Ми визнаємо важливість навчання як постійного процесу; тому проводимо навчання та пропонуємо освіту для подальшого вдосконалення ваших здібностей. Це забезпечують внутрішні та сторонні експерти у відповідних галузях в залежності від кваліфікації, яку необхідно підвищити.

Ми віримо в своїх співробітників, і тому за можливості намагаємося закрити вакансії за допомогою наших дійсних співробітників, які мають необхідну кваліфікацію. Тож ви маєте змогу побудувати кар'єру в різних департаментах, на різних посадах або навіть в інших регіонах, таким чином, накопичуючи широкий досвід та знання.