ПРАГНЕННЯ ТА ЦІННОСТІ

Ми прагнемо постійного зростання; і тому окреслили собі курс, спрямований на популяризацію нашого імені в світі. Наша мета полягає в тому, щоб забезпечити відповідність та підвищення ефективності комерційної діяльності завдяки зміцненню своїх позицій на існуючих ринках та розумному завоюванню нових.


Здоров’я людини – найважливіше для нас. Ми, в компанії «Алкалоiд», постійно прагнемо захистити та зберегти цей безцінний дар природи. Ми створюємо продукти, які є синонімом найвищої якості. Ми продовжуємо інвестувати в свої мрії про здорове життя кожної людини, бо ми вважаємо, що
ЗДОРОВ’Я ПОНАД УСЕ.

НАША КОНЦЕПЦІЯ

Наша концепція передбачає розвиток в якості фармацевтичної компанії, орієнтованої на експорт, зі стабільним становищем на ринку, відкритої для нових ринків та нових партнерських стосунків, компанії, яка виробляє та продає генеричні препарати, лікарські засоби найвищої якості шляхом впровадження сучасних виробничих технологій та бізнес-стандартів.

НАША МІСІЯ

Ми можемо реалізувати свою концепцію шляхом постійного прагнення до більш здорового світу, забезпечення високої якості наших продуктів та послуг, а також завдяки професіоналізму та успішній комерційній діяльності.

НАШ ОБОВ’ЯЗОК

Наш обов’язок полягає в тому, щоб захистити інтереси наших співробітників, клієнтів, акціонерів та бізнес-партнерів, а нашою основною метою є ЗДОРОВ’Я ПОНАД УСЕ.